
Sports diary #24 2025
En zo is het na een paar weken wisselvallig weer ineens weer hoogzomer! Mijn god wat een warmte! Maar het is een goede kickstart voor de vakantie! Inpakken geblazen!
Zondag
Over één week zit ik in de auto op weg naar mijn vakantie-adresje! Je kunt er maar niet vroeg genoeg mee beginnen: ik ben al druk aan het inpakken en de logeerkamer is veranderd in een warzone. En de hele week is aardig volgepland.
Maar vandaag was het tijd voor een flinke wandeling met Alwin. Weer of geen weer… Want de voorspellingen waren niet te best. Gepakt in regenkleding liepen we een mooie ronde door Den Treek, hadden een lekkere pannenkoekenlunch bij Bergzicht om vervolgens nog een lusje richting Zeist te lopen. We kregen een paar fikse buien op de kop, maar drogen ook weer in het zonnetje en de wind.
Maandag
Vandaag dook ik weer eens onder in de mineralen op de beurs in Westervoort. Vooral een heel gezellige dag met veel bekenden en veel informatie uitwisselen. Deze maand is namelijk de grootste mineralenbeurs van Europa in Frankrijk, waar ik met een vriendin heen ga. Alleen dit jaar wijzigt er nogal wat voor bezoekers, maar vooral voor standhouders. Ik ben benieuwd wat dit met het aanbod gaat doen…
Vandaag was in ieder geval een gezellige dag en nog leerzaam ook want ik volgde een workshop mineralenfotografie.
Dinsdag
Gisteren had ik nog steeds flinke spierpijn van de training van donderdag, maar vandaag leek het wel weer of ik kon bracen. Dus de frontsquats waren vandaag aan de beurt. Op papier een licht gewichtje maar met een pauze onderin toch best pittig.
Vanavond was een drukke avond op de kazerne. Toen ik de deur uit wilde gaan voor een vergadering ging precies de pieper. Eerst dus even een uitruk, iets te laat aanschuiven bij het overleg, vervolgens de oefening die werd afgesloten met een ijsje.
Woensdag
Na een rotnacht stond de wekker veel te vroeg. De auto moet voor een onderhoudsbeurt naar de garage. Eenmaal thuis bracht ik de ochtend door achter de laptop met de telefoon in de aanslag. Voor mijn vakantie wil ik zoveel mogelijk geregeld hebben voor onze korpsdag in september en een bezoekje van de kinderopvang aan de kazerne in juli. Mission accomplished!
Daarna was het tijd voor een rondje hardlopen, want het is eindelijk weer prachtig weer. Dat werd dus een rondje met een omweg naar het Henschotermeer om daar nog even op de blote voeten rond te banjeren en een broodje te eten.
Donderdag
Mijn to do lijst is nog behoorlijk lang zo vlak voor mijn vakantie. Dus op tijd was ik al onderweg naar de glasbak, presentjes ophalen voor onze korpsavond zaterdag, cadeautje voorbereiden voor een vriendin, allerlei milieustickers in mijn auto plakken en de chaos op de logeerkamer enigszins te stroomlijnen door proberen alles in tassen en een krat te krijgen. Midden op de dag (perfecte planning met die warmte) trok ik mijn nieuwe Brooks Ghost 17 aan voor een testrun.
Mijn loopje werd iets langer dan gepland want ik moest langs de ijswinckel en vervolgens langs mijn ouders waar mijn oom en tante op bezoek waren. Na een gezellig bezoekje in een drafje weer naar huis om de training voor de avond in elkaar te draaien. Met z’n vieren waren we fanatiek genoeg om de warmte te trotseren en met allerlei ballast rondjes rond de kazerne te rennen.
Vrijdag
De laatste krachttraining voor de vakantie! Deficit paused deadlifts en roemanians gevolgd door bench press en pull ups. De kettlebells, ab roller en matje gaan mee op vakantie. Van Emilie kreeg ik een superlieve verrassing, passend bij mijn hysterische blouse en broek: en heel mooi armbandensetje in knalkleuren! Nu nog zien dat ik ze mooi op de foto krijg.
’s Avonds Reed ik naar Ede voor de opening van de gym van Joyce. Impact Ede heeft een prachtige locatie en het was een gezellige bedoeling.
Zaterdag
Mijn laatste dag thuis voor de vakantie! En die is aardig volgepland. Te beginnen met inpakken, ontbijten om nog voor de ergste hitte een rondje te hardlopen. Ik heb een beetje schoenenstress, want welke trailschoenen neem ik mee? Na een uitermate zweterig rondje ben ik er uit en kan ik verder met inpakken.
Vervolgens bij mijn ouders langs voor een vervroegde vaderdag om daarna door te crossen naar de kazerne om voor de korpsavond op te bouwen. Dat gaat gelukkig heel vlot en alles staat binnen no time.
Totaal loopkilometers deze week: 27 km
Jaartotaal loopkilometers 2025: 686 km
Totaal aantal loopkilometers januari: 118
Totaal aantal loopkilometers februari: 49
Totaal aantal loopkilometers maart: 165
Totaal aantal loopkilometers april: 151
Totaal aantal loopkilometers mei: 147


2 reacties
Janne
Wat een mooie kleurencombo zijn je nieuwe hardloopschoenen. Hoe bevallen ze? Ik heb vroeger een tijd op Brooks Ghost gelopen, maar daarna veranderde de pasvorm en ben ik op Asics overgestapt. Maar die jij hebt zien er wel heel snel uit 😉
Andrea
Ik heb er nog te weinig op gelopen om hier al echt iets over te kunnen zeggen. Ik heb dus ook de Glycerin21 en zoals ik het nu merk is de Ghost wat responsiever en directer. Dat zou kunnen betekenen dat ik daarmee snellere kilometers loop, alleen zit ik nu in berggebied en heb ik hier vooral te maken met veel hoogtemeters, dus de snelheid is er volledig uit 😀