Training

Sportweek 3 2012

ma baantraining Altis, 4 x 400m – 2 x 200m – 6 x 100m (12 km)
do: baantraining Altis, 4 x 900m brugtraining (11 km)
za: langzame duurloop (12 km)

Totaal loopkilometers: 35 km
Jaartotaal loopkilometers: 93 km
Weekgemiddelde: 31 km

Het jaar is goed begonnen, het zelfvertrouwen komt weer terug.
Van de rare zure kuiten had ik maandag geen last meer. Of is dat de leeftijd? En een ander programma op de maandag dan we gewend zijn: 4 x 400m in rustig tempo (26s/100m), 4 x 200m (24s/100m) en 6 x 100m. De 400-tjes gingen erg makkelijk en liepen we eigenlijk allemaal te hard. Bij de 200-tjes, sloot ik even aan bij een snellere groep die 20s/100m liep en ook dat ging makkelijk. Vervolgens de 100-tjes, het toetje! Lang geleden dat ik zo’n training heb gedaan, maar de metertjes schoten onder me door in 16-17s/100m. Wat een heerlijke training! Nergens last van, alles liep soepel zoals het moet. Wel helemaal bekaf, maar als toetoetje trakteerde ik op negerzoenen en met hete thee kon ik weer even bijtanken.
Donderdag trainde vriendlief mee met onze milagroep. We liepen de brug 4x op en af in een duurtempo. Na een dagje sauna zat er niet meer in. De impact van het stijgen en dalen had wel zijn effect op de enkel, die na de training toch weer stijf en gevoelig was.
En die gevoeligheid bleef ook de volgende dag aanwezig. Dus besloot ik zaterdagochtend om de heuveltraining bij LGAS te skippen en daarvoor in de plaats een langzame duurloop te doen. Goede keuze! Het was droog en er was geen kip op de weg! Zonder problemen 12 kilometer, met tussenstop bij de supermarkt, weg gedribbeld.

Laat een antwoord achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

error: Content is protected !!